RILIEVO

Podkladový náter pre dekoratívne záverečné úpravy pre interiéry.

RILIEVO

Primer s 3D Efektom pre Bázu Dekoratívnych Finišov

RILIEVO je produkt primer s 3D efektom, špeciálne vyvinutý na vytvorenie základu pre dekoratívne finiše. Jeho špeciálne zloženie vytvára vysokohrúbkové, štruktúrované, nepravidelné textúry, ktoré obohacujú konečný výsledok dekoratívnych povlakov o taktické a chromatické návrhy.

Adhézia na Rozličné Povrchy

RILIEVO sa dokáže prichytiť k novým a starým omietkam, betónu, omietkam a sadrokartónovým substrátom, ako aj existujúcim náterom. Pripravený na okamžité použitie, RILIEVO sa aplikuje štetcom, stierkou alebo hladítkom; vhodný pre rôzne techniky aplikácie v závislosti od predstavivosti dekoratéra, čím umožňuje vytvárať rôzne dvoj- a trojrozmerné výsledky.

Dynamizmus a Charakter Interiérových Povrchov

Zručnosť dekoratéra v kombinácii s opatrným použitím RILIEVO vytvára rafinované ‚efekty hrúbky‘, ktoré dodávajú dynamizmus a charakter interiérovým povrchom. Kombinácia s širokou škálou dekoratívnych produktov vytvára exkluzívne prostredia. Jeho pozadie sa hodí k zdobeniu kreatívnym použitím dekoratívnych produktov ako sú VELATURE, PERLACEO, CADORO, CADORO VELVET, DECORI CLASSICI, MARCOPOLO a MARCOPOLO SABLE‘.

Aplikácia a Údržba

Dostupný v neutrálnom odtieni, ktorý nie je možné tónovať. Po dokončení práce jednoducho použite vodu na čistenie nástrojov, čo zabezpečuje ľahkú a rýchlu údržbu.

Náradie

Hladidlo

Vyťaženosť

2-2,5 kg/m2 na 1 vrstvu

Vrstvy

1

Riedenie

Pripravené k okamžitému použitiu

Trieda

trieda-a-plus

Realizácie

Vyžiadať ponuku
Dopytový formulár
Kontaktujte nás

Pre bližšie informácie o našich produktoch a službách nás kontaktujte na čísle 0915 127 389 alebo emailom na info@sanmarco-tn.sk.