SAGREDO

Supermatná dvojtónová dekoratívna povrchová úprava pre interiéry.

SAGREDO

Exkluzívny Dvojfarebný Super-Matný Efekt pre Interiéry

SAGREDO predstavuje revolučný dekoratívny finiš pre interiéry, ktorý poskytuje exkluzívny dvojfarebný super-matný efekt. Tento jedinečný finiš zvýrazňuje štýly zariadenia od drevených vzorov, cez lesklé kovy, mramorové odtiene až po kameňovú materialitu, čím dodáva každému priestoru neopakovateľnú hĺbku a štýl.

Elegancia a Delikátnosť v Každom Detaili

Charakteristické dvojfarebné povrchové efekty SAGREDO vytvárajú hĺbku a pripomínajú rafinovanosť, eleganciu a jemnosť cenných materiálov, ktoré sú moderné a vždy v móde. Tento finiš je rýchloschnúci a jeho aplikácia je jednoduchá, čo umožňuje vytvorenie rozmanitých dekoratívnych efektov v závislosti od použitej techniky.

Zdravý a Komfortný Životný Priestor

SAGREDO je bez zápachu a neobsahuje žiadne prchavé organické látky, zmäkčovadlá, formaldehyd ani metylizotiazolinón, čo z neho robí ideálny výber pre zdravý a komfortný životný priestor. K dispozícii je v širokej škále farebných odtieňov od svetlých, stredných až po tmavé tóny.

Riešenie Problémov s Vlhkosťou a Plesňami

Pred aplikáciou SAGREDO je odporúčané očistiť povrchy zasiahnuté plesňami produktom COMBAT 222, aby sa zabezpečili optimálne výsledky. Na vyrovnanie povrchov a zlepšenie absorpcie dekoratívneho finišu odporúčame použiť DECORFOND ako podklad.

Prispôsobenie na Nerovnomerné Povrchy

V prípade nerovnomerných povrchov je potrebné ošetriť diery a výmolky vhodným stierkovým produktom a akékoľvek vyplnenia alebo rozpadajúce sa steny opraviť pomocou ATOMO, a potom aplikovať finálnu úpravu.

Náradie

Štetec / hladidlo

Vyťaženosť

4-6 m2/l na 2 vrstvy hladítkom | 5-7 m2/l na 2 vrstvy štetcom

Vrstvy

2

Riedenie

Pripravené k okamžitému použitiu pri aplikácii hladítkom, 20% pri aplikácii štetcom

Trieda

trieda-a-plus

Realizácie

Vyžiadať ponuku
Dopytový formulár
Kontaktujte nás

Pre bližšie informácie o našich produktoch a službách nás kontaktujte na čísle 0915 127 389 alebo emailom na info@sanmarco-tn.sk.