MARMORINO CLASSICO

Minerálny dekoratívny náter pre exteriéry a interiéry.

MARMORINO CLASSICO

Minerálny dekoratívny náter pre exteriéry a interiéry.

MARMORINO CLASSICO od San Marco je vrcholom dekoratívnych náterov, ktorý premení každý exteriér či interiér na umelecké dielo. Tento minerálny dekoratívny náter sa pýši svojou schopnosťou vytvoriť nádhernú atmosféru plnú starobylého šarmu, čím každému priestoru dodáva jedinečný a ušľachtilý vzhľad. S MARMORINO CLASSICO, ktorý je ideálny pre aplikáciu na nové i staré omietky, betón, sadrokartón a ďalšie podklady, získate vždy originálne a odlišné výsledky vďaka rozmanitým odtieňom a farebným efektom, ktoré závisia od zručnosti a citu dekoratéra.

Perfektná Voľba pre Historické Reštaurácie

Použitie MARMORINO CLASSICO na vonkajších povrchoch dodá stenám očarujúci vzhľad kamenných múrov starých budov a vytvorí finálnu úpravu veľmi podobnú omietkam tradičných benátskych rezidencií. Vďaka svojim jemným pastelovým odtieňom je MARMORINO CLASSICO obzvlášť vhodný pre reštauračné práce na budovách s historickým a umeleckým významom.
Jeho odolnosť voči atmosférickým vplyvom a schopnosť vytvoriť priedušnú, ale pevnú vrstvu robia z MARMORINO CLASSICO prírodný nástenný náter, ktorý bráni vzniku plesní a ďalších problémov súvisiacich s vlhkosťou. Základom MARMORINO CLASSICO je vápno, čo znamená, že tento produkt rešpektuje zdravie, neuvolňuje do ovzdušia žiadne prchavé látky a podporuje komfort bývania.

Široká Paleta Farebných Odtieňov

MARMORINO CLASSICO ponúka širokú a komplexnú paletu farebných odtieňov, vďaka čomu si každý môže vybrať presne podľa svojich predstáv. Po dokončení práce postačí na čistenie náradia použiť vodu, čo z neho robí nielen efektívny, ale aj praktický výber pre každého majstra. Vyrobený s ohľadom na ekologickú udržateľnosť, MARMORINO CLASSICO od San Marco je náter, ktorý zastupuje moderné hodnoty a zároveň uchováva tradičnú estetiku.

MARMORINO CLASSICO umožňuje vytvárať úchvatné efekty, ako je efekt lazurovaného mramoru, kefovaný efekt a efekt soľ a korenie, čím sa stáva ideálnym riešením pre každého, kto hľadá vysoko kvalitnú mramorovú omietku, mikrocentimetrovú stierku alebo stierku na steny, ktorá poskytne nezabudnuteľný vizuálny zážitok.

Zažite jedinečnosť a krásu MARMORINO CLASSICO San Marco, ktorý prinesie do vašich priestorov neopakovateľný charakter a eleganciu. Buďte svedkami, ako sa vaše steny premenia na majstrovské dielo s nezameniteľným šarmom a atmosférou, ktorá oživí každý kút vašeho domova alebo pracoviska.

Náradie

Hladidlo a špongia

Vyťaženosť

2,5-3 kg/m2 na 2 vrstvy

Vrstvy

Minimálne 2

Riedenie

Pripravené k okamžitému použitiu

Trieda

trieda-a-plus

Realizácie

Vyžiadať ponuku
Dopytový formulár
Kontaktujte nás

Pre bližšie informácie o našich produktoch a službách nás kontaktujte na čísle 0915 127 389 alebo emailom na info@sanmarco-tn.sk.