CADORO

Dekoratívna dúhová záverečná úprava pre interiéry.

CADORO

Dekoratívna Farba pre Steny s iridescenčným Efektom

CADORO predstavuje dekoratívnu farbu pre steny, ktorá ponúka neopakovateľný iridescenčný efekt (svetloohýbajúci efekt), ideálny pre vytvorenie rafinovaných interiérových dizajnov. S jej schopnosťou vytvoriť množstvo svetelných nuancí a iridescenčných aspektov, CADORO je excelentná voľba pre obohatenie a zvýraznenie ako klasických, tak moderných kontextov.

Ideálna Voľba pre Dekoráciu

Či už plánujete dekorovať steny alebo stropy, CADORO sa dá aplikovať na nové alebo staré omietky, betónové povrchy a povrchy z gipskartónu, zaručujúc príjemný, hladký a hodvábny vzhľad a jemný dotyk. Táto vodou riediteľná dekoratívna finišová farba je pripravená na okamžité použitie a môže sa aplikovať štetcom alebo hladítkom.

Rafinované Farebné Palety

CADORO je dostupná v širokej škále farebných odtieňov, čo umožňuje dokonalú personalizáciu vášho priestoru. Po dokončení práce jednoducho použite vodu na čistenie nástrojov, čím sa zabezpečí ľahká a rýchla údržba.

Zamerané na Ekologickú Udržateľnosť

Tento produkt bol vytvorený s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. V prípade výskytu plesní pred maľovaním dôkladne očistite povrchy produktom COMBAT 222.

 

Náradie

Štetec / hladidlo

Vyťaženosť

4-6 m2/l na 2 vrstvy

Vrstvy

2

Riedenie

Pripravené k okamžitému použitiu

Trieda

trieda-a-plus

Realizácie

Vyžiadať ponuku
Dopytový formulár
Kontaktujte nás

Pre bližšie informácie o našich produktoch a službách nás kontaktujte na čísle 0915 127 389 alebo emailom na info@sanmarco-tn.sk.