San Marco Trenčín

S vášňou za hranice farieb a štýlu

san-marco-trencin-showroom-17
DOMAT interiéry

Design for living

Naša firma DOMAT, s.r.o., vznikla v roku 2018 z vášne pre interiérový dizajn a túžby zhodnotiť naše bohaté skúsenosti. Náš prístup nekladie dôraz len na nízke ceny, ale predovšetkým na vysokú kvalitu, ktorú naši zákazníci na trhu hľadajú. Ponúkame iba osvedčených a renomovaných výrobcov, ktorí garantujú vysokokvalitné produkty. Preto sme do našej ponuky zahrnuli výber značky San Marco ako neprekonateľnú záruku kvality.

V našom portfóliu objavíte širokú škálu drevených, vinylových, laminátových a korkových podláh , a tiež rôzne typy interiérových dverí s bohatým príslušenstvom. Prečo by ste sa mali uspokojiť s bežným, keď môžete vlastniť niečo výnimočné? Navštívte nás a dajte svojmu interiéru ten správny dotyk elegance a kvality.

Povrchové úpravy, ktoré vystihujú vašu jedinečnosť.

Vstúpte do sveta farieb a lakov, kde sa tradícia a inovácie spájajú pod značkou San Marco, ktorá je hrdou súčasťou San Marco Group – talianskeho lídra vo výrobe a distribúcii farieb. S viac ako 80-ročnou históriou a prítomnosťou na národnom i medzinárodnom trhu cez sieť špecializovaných predajcov, San Marco je nielen továreň na farby, ale aj kľúčový hráč v odvetví.

Ak hľadáte farby a laky pre rôzne povrchy s vynikajúcim krytím, impregnáciou a dokonalou finalizáciou na drevo, u nás nájdete presne to, čo potrebujete. Zvoliť si značku San Marco znamená investovať do záruky kvality a bezpečnosti. Sme tu, aby sme vám boli nápomocní v každej fáze nákupu a aplikácie, kde vám poskytneme potrebnú podporu.

Zvoľte si kvalitu. Zvoľte si San Marco – povrchové úpravy, ktoré vystihujú vašu jedinečnosť.

San Marco predstavuje revolučné dekoratívne úpravy stien, ktoré pretvoria váš dom do unikátneho majstrovského diela.

Túžite po minimalizme, klasike alebo modernom štýle? Naša široká paleta produktov zhmotní vaše predstavy do reality. Nechajte svoj dom vyniknúť v jedinečnom štýle, ktorý nesie podpis inovácií povrchových úprav značky San Marco.

Náš certifikovaný tím zaškolený v ovládaní unikátnych techník od San Marco vám garantuje výsledok presne podľa vašich očakávaní.

Okrem množstva školení a získanej odbornosti vytvárame špecifickú formu aplikácie farieb, ktorá nás vystihuje. Zistite, prečo sme tým pravým výberom pre vašu jedinečnú víziu práve vo vašom priestore.

Zabudnite na starosti! Zabezpečíme kompletnú realizáciu.

Prídeme, nielen vymaľujeme a upraceme, ale aj zanecháme vaše priestory v úplnej dokonalosti. Vy si tak môžete oddýchnuť bez stresu a užívať voľný čas napríklad na dovolenke.

san-marco-trencin-showroom-20

Navštívte náš showroom v Trenčíne

Vitajte v srdci farieb a lakov našej značky San Marco v Trenčíne. Naša podniková predajňa je miestom, kde sa spája bohatá talianska tradícia s najnovšími inováciami v oblasti farieb. 

V našej predajni nájdete nielen široký sortiment farieb a povrchových úprav pre každý projekt, ale aj odborné poradenstvo od nášho certifikovaného tímu. Otvorte dvere k jedinečným farebným možnostiam a nechajte sa inšpirovať, pričom každý krok je podporovaný naším odborným poradentstvom. 

San Marco v Trenčíne – Váš prvý krok ku kvalitným farbám, ktoré oživia váš priestor.

Naše ďalšie značky

san-marco-trencin-showroom-03

San Marco

Vstúpte do sveta farieb a lakov, kde sa tradícia a inovácie spájajú pod značkou San Marco, ktorá je hrdou súčasťou San Marco Group – talianskeho lídra vo výrobe a distribúcii farieb.

DOMAT interiéry

DOMAT interiéry ponúka dizajnové a ekonomické riešenia pre váš interiér. Vyberte si z našej širokej ponuky, v ktorej nájdete viac ako 20 overených výrobcov podláh a dverí.

DOMAT exteriéry

Čistenie exteriérov rodinných domov, bytových domov a polyfunkčných objektov. DOMAT exteriéry vám prináša kompletné služby čistenia a renovácie pre váš exteriér.