MARCOPOLO

Dekoratívny vrchný náter pre interiéry so vzhľadom surového kovu.

MARCOPOLO

Preobrazenie Interiérov s Unikátnym Efektom Surového Kovu

Vrchol inovácie v dekoratívnych náteroch, ktorý premení každý interiér na vizuálny skvost. Táto jedinečná dekoratívna farba pre interiéry ponúka možnosť vytvoriť povrchy s efektom surového kovu, čím do každej miestnosti vnáša neopakovateľnú atmosféru plnú sofistikovaného lesku. S MARCOPOLO získate originálne a osobité výsledky vďaka unikátnej formulácii obohatenej o perleťové pigmenty, ktoré zaručujú povrchom hrubý, avšak výrazne brilantný vzhľad. Farebné efekty sa menia v závislosti od zručnosti a citu dekoratéra, čím každý priestor získa svoj vlastný, nezameniteľný charakter.

Perfektná Symbióza s Moderným a Historickým Nábytkom

MARCOPOLO je ideálnou voľbou pre všetky typy priestorov, od tých s historickým nábytkom až po moderné hi-tech dizajnové koncepty. Jeho schopnosť harmonizovať rozličné dizajnové štýly z neho robí multifunkčný nástroj pre každého, kto chce svojmu interiéru dodať výraznú a osobitú atmosféru.

Vysoká Odolnosť a Ekologická Udržateľnosť

MARCOPOLO sa nielenže pýši vysokou dekoratívnou hodnotou a trvanlivosťou, ale je tiež vyrobený s dôrazom na ekologickú udržateľnosť. Jeho vodou riediteľná formula zaručuje jednoduchú aplikáciu a čistenie, čím sa stáva praktickým a zároveň ekologickým riešením pre každý interiér.

Široká Paleta Farebných Odtieňov

S rozsiahlym výberom farebných odtieňov ponúka MARCOPOLO neobmedzené možnosti pre personalizáciu vašich priestorov. Od jemných pastelových tónov po intenzívne metalické efekty, MARCOPOLO umožňuje každému nájsť ten pravý odtieň pre dokonalú transformáciu svojho domova.

Úchvatné Efekty na Dosah Ruky

Vďaka možnosti aplikácie rôznymi technikami – od štetca po špongiu – MARCOPOLO umožňuje vytvárať rôznorodé vizuálne efekty, od jemných prechodov farieb až po dynamické textúry, čím sa otvárajú dvere k nekonečnej kreativite a inovácii v dekorácii interiérov.

Zažite Premenu s MARCOPOLO

Objavte krásu a jedinečnosť MARCOPOLO, ktorý prinesie do vašich interiérov neopakovateľný efekt surového kovu a premení každú miestnosť na majstrovské dielo s nezameniteľným šarmom a sofistikovanosťou. Buďte svedkami, ako MARCOPOLO oživí každý kút vašeho domova alebo kancelárie, a to všetko pri zachovaní vysokých štandardov ekologickej udržateľnosti a odolnosti.

Náradie

Štetec / špongia

Vyťaženosť

4-6 m2/l

Vrstvy

1

Riedenie

Pripravené k okamžitému použitiu, max. 5%

Trieda

trieda-a

Realizácie

Vyžiadať ponuku
Dopytový formulár
Kontaktujte nás

Pre bližšie informácie o našich produktoch a službách nás kontaktujte na čísle 0915 127 389 alebo emailom na info@sanmarco-tn.sk.