MARCOPOLO LUXURY

Dekoratívna záverečná úprava pre interiéry – rafinované textúry s jemným metalizovaným efektom.

MARCOPOLO LUXURY

Dekoratívna Farba Interiéru s Jemným Metalickým Efektom

MARCOPOLO LUXURY predstavuje dekoratívnu interiérovú farbu, ktorá vám umožňuje vytvárať povrchové úpravy stien s jemnou metalickou textúrou. Ideálna na dekoráciu stien a stropov, MARCOPOLO LUXURY sa môže aplikovať na nové alebo staré omietky a betónové, omietkové alebo sadrokartónové povrchy, zaručujúc nezameniteľnú a štýlovú atmosféru, ktorá spája moderné a staroveké prvky.

Špeciálne Pigmenty pre Očarujúci Vzhľad

Špeciálne pigmenty v MARCOPOLO LUXURY zvýrazňujú povrchy, poskytujúc im svetlo, silné kontrasty lesku a rafinované metalické odlesky. Táto pripravená na použitie dekoratívna vodou riediteľná farba sa ľahko aplikuje štetcom a špongiou, čím sa dosiahnu rôzne vizuálne efekty, svetelné efekty a odrazy, ktoré vyhovujú každému štýlovému požiadavku.

Vysoká Dekoratívna Hodnota a Dlhá Trvanlivosť

MARCOPOLO LUXURY kombinuje vysokú dekoratívnu hodnotu s dlhou trvanlivosťou, čo z nej robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú dlhotrvajúcu a esteticky príťažlivú povrchovú úpravu. K dispozícii je v širokej palete farebných odtieňov, umožňujúc tak perfektnú personalizáciu vášho interiéru.

 

Náradie

Štetec a špongia

Vyťaženosť

4-6 m2/l

Vrstvy

1

Riedenie

Vodou - max.5%

Trieda

trieda-a

Realizácie

Vyžiadať ponuku
Dopytový formulár
Kontaktujte nás

Pre bližšie informácie o našich produktoch a službách nás kontaktujte na čísle 0915 127 389 alebo emailom na info@sanmarco-tn.sk.