MARCOPOLO SABLE

Dekoratívny náter s pieskovým efektom pre interiéry.

MARCOPOLO SABLE

Transformácia Interiérov s Efektom Piesočnatej Povrchovky

Predstavte si farbu, ktorá vašim stenám a stropom pridá nielen farbu, ale aj textúru a hĺbku. MARCOPOLO SABLÈ je práve taká – dekoratívna farba s efektom piesočnatej povrchovky, ktorá transformuje akýkoľvek priestor na dielo s matným a tieňovaným vzhľadom, príjemným na dotyk.

Ideálna Voľba pre Každý Priestor

Či už hľadáte ideálne riešenie pre nové alebo rekonštruované steny, MARCOPOLO SABLÈ sa hodí na širokú škálu podkladov vrátane nových alebo starých omietok, betónu a sadrokartónu. Táto univerzálna farba prináša teplé odtiene a efekt materiálu, ktoré oživia a obohatia ako klasické, tak moderné kontexty.

Aplikácia a Efekty

MARCOPOLO SABLÈ je pripravená na okamžité použitie a jej aplikácia je hračkou. S možnosťou nanášania štetcom a dokončovania pomocou špongie, dekoratér môže vytvoriť širokú škálu vizuálnych efektov, od jemných prechodov farieb po výrazné textúry, všetko v závislosti od svojej predstavivosti a techniky.

Farby a Trvanlivosť

Vybavená širokou paletou farebných odtieňov, MARCOPOLO SABLÈ ponúka bezhraničné možnosti pre personalizáciu vášho interiéru. Okrem estetickej hodnoty sa môžete spoľahnúť aj na jej dlhú trvanlivosť, čo z nej robí investíciu, ktorá zachová svoju krásu roky.

Ekologická Udržateľnosť

V súlade s modernými trendmi, MARCOPOLO SABLÈ bola vyvinutá s dôrazom na ekologickú udržateľnosť. Táto vodou riediteľná farba nezaťažuje životné prostredie a je bezpečná pre používateľov a ich domovy.

 

Náradie

Štetec / špongia

Vyťaženosť

4-6 m2/l

Vrstvy

1

Riedenie

Pripravené k okamžitému použitiu, max. 5%

Trieda

trieda-a

Realizácie

Vyžiadať ponuku
Dopytový formulár
Kontaktujte nás

Pre bližšie informácie o našich produktoch a službách nás kontaktujte na čísle 0915 127 389 alebo emailom na info@sanmarco-tn.sk.