San Marco

Na tomto obrázku je detailný náhľad na stierku marmorino classico v oranžovej farbe.

MARMORINO CLASSICO

MARMORINO CLASSICO od San Marco je prémiový minerálny dekoratívny náter pre exteriéry a interiéry, ktorý vytvára jedinečné efekty ako lazurovaný mramor. Ideálny na reštaurácie historických budov, poskytuje priedušné, pevné a esteticky pôsobivé povrchy s širokou paletou farieb. Ekologicky udržateľný a zdraviu neškodný.

MARCOPOLO

Objavte MARCOPOLO, revolučnú dekoratívnu farbu pre interiéry s efektom surového kovu. Ideálna pre moderný i historický dizajn, ponúka jedinečné vizuálne efekty a vysokú trvanlivosť. Ekologicky udržateľná voľba pre unikátne dekorácie.

MARCOPOLO SABLE

Obohaťte svoje interiéry s MARCOPOLO SABLÈ, dekoratívnou farbou s efektom piesku. Ponúka matný, tieňovaný vzhľad, dlhú trvanlivosť a je ekologicky udržateľná. Premente svoj domov v umelecké dielo.

FENICE

Oživte svoje priestory s FENICE, minerálnou povrchovou úpravou s vysokou priedušnosťou pre klasické aj moderné efekty. Zdravotne bezpečná a ekologicky udržateľná voľba pre vaš domov.

SAGREDO

Objavte SAGREDO, dekoratívny finiš pre interiéry s exkluzívnym dvojfarebným super-matným efektom. Zvýraznite štýl vášho zariadenia s rafinovanosťou a eleganciou pre zdravý a komfortný životný priestor.

CADORO

Odkryte kúzlo CADORO, dekoratívnej farby pre steny s iridescenčným efektom, ktorá premení každý priestor na rafinovaný interiér. Prineste luxus a štýl do vášho domova s CADORO.

CONCRET_ART

Objavte CONCRET_ART, dekoratívnu povrchovú úpravu pre interiéry a exteriéry, ktorá prináša silný charakter a eleganciu betónu do každého prostredia. Ideálna pre vytvorenie moderných aj klasických štýlov s vysokou odolnosťou a estetickou kvalitou.

MARCOPOLO LUXURY

Objavte MARCOPOLO LUXURY, dekoratívnu interiérovú farbu s jemným metalickým efektom pre vytvorenie luxusných a elegantných atmosfér. Spojenie moderných prvkov a starovekého čara v každom štýle.

RILIEVO

Predstavujeme RILIEVO, inovatívny primer s 3D efektom pre vytvorenie dynamických a charakterných dekoratívnych povrchov. Oživte svoj interiér s exkluzívnymi efektmi hrúbky a textúry.