FENICE

Minerálny dekoratívny náter pre interiéry.

FENICE

Dychajúca Minerálna Povrchová Úprava Pre Modernú a Klasickú Eleganciu

Objavte FENICE, minerálnu povrchovú úpravu, ktorá je synonymom pre vysokú priedušnosť a estetickú flexibilitu. FENICE predstavuje znovuzrodenie klasickej elegancie v modernom prevedení. S jeho všestrannosťou a jednoduchou aplikáciou je možné vytvoriť efekty, ktoré ladí ako s klasickým, tak s trendovým dizajnom.

Jednoduchá Aplikácia pre Neobmedzené Možnosti

Pripravený k použitiu, FENICE sa ľahko aplikuje špachtľou na nové alebo staré omietky, betónové a sadrokartónové povrchy. V závislosti od techniky aplikácie môže FENICE vytvárať rôzne materiálové efekty alebo, pri použití dvoch odlišných odtieňov, rafinované dvojfarebné vzory.

Ochrana a Zdravie s FENICE

FENICE zabraňuje vzniku plesní a bežným problémom spojeným s vlhkosťou. Vďaka základu z vápna, produkt ANTICA CALCE PLUS, FENICE rešpektuje zdravie, neuvolňuje do ovzdušia žiadne prchavé látky a podporuje komfort bývania.

Široká Paleta Farebných Odtieňov

FENICE je dostupný v širokej palete farebných odtieňov, čo umožňuje dokonalú personalizáciu vášho priestoru. Po dokončení práce stačí použiť vodu na čistenie nástrojov.

Ekologická Udržateľnosť a Bezpečnosť

MARMO D’AUTORE je vytvorený s dôrazom na ekologickú udržateľnosť. Pri práci dodržiavajte aktuálne zdravotné a bezpečnostné predpisy (respirátor, ochranné rukavice a vetranie).

Náradie

Hladidlo

Vyťaženosť

0,8 - 1kg/m2 na 2 vrstvy

Vrstvy

Najmenej 2

Riedenie

Pripravené k okamžitému použitiu

Trieda

trieda-a-plus

Realizácie

Vyžiadať ponuku
Dopytový formulár
Kontaktujte nás

Pre bližšie informácie o našich produktoch a službách nás kontaktujte na čísle 0915 127 389 alebo emailom na info@sanmarco-tn.sk.