CONCRET_ART

Dekoratívna záverečná úprava s efektom pohľadového betónu pre interiér/exteriér.

CONCRET_ART

Dekoratívna Povrchová Úprava s Charakterom Betónu

CONCRET_ART je dekoratívna povrchová úprava pre interiéry a exteriéry, ktorá povrchom dodáva silný charakter pevnosti typický pre vzhľad „fair-face“ betónu. Tento unikátny produkt je prispôsobivý rôznym technikám aplikácie a umožňuje dosiahnuť rozmanité efekty, od minimalistického jednotného požiadavku po jemné zostárnutie. S jeho výraznou materiálovou identitou dokonale dopĺňa moderné kontexty a zároveň sa harmonicky spája s najklasickejšími štýlmi.

Všestranné Použitie pre Moderné a Klasické Štýly

CONCRET_ART dodáva interiérovým povrchom vzhľad a dotykový efekt typický pre prirodzene zostarnutý betón, vytvárajúc súčasné prostredie s rafinovanou metropolitnou atmosférou. Na exteriére je vynikajúci na fasádach, kde reprodukuje estetiku vystaveného betónu.

Ideálna Voľba pre Rezidenčné alebo Komerčné Využitie

Aplikovateľný na nové alebo už natreté povrchy, omietky, ale aj na drevené, sadrové a gipskartónové podklady, ako aj na steny pokryté tepelnými izolačnými systémami. CONCRET_ART je odporúčaný pre rezidenčné alebo komerčné použitie, vždy zaručuje vynikajúci výkon a je ideálny pre prispôsobenie dizajnových prostredí, loftov a moderných architektúr.

Vysoká Odolnosť a Dlhodobá Estetická Kvalita

Špeciálna formulácia CONCRET_ART zaisťuje vysokú tvrdosť povrchu, dobrú priedušnosť a nepriepustnosť pre dažďovú vodu, čím dáva ošetreným povrchom dlhodobú estetickú kvalitu. CONCRET_ART je dostupný v širokej škále farebných odtieňov od svetlých, stredných po tmavé tóny.

Náradie

Nerezové hladidlo

Vyťaženosť

0,8-1,3kg/m2

Vrstvy

1-2

Riedenie

Pripravené k okamžitému použitiu

Trieda

trieda-a

Realizácie

Vyžiadať ponuku
Dopytový formulár
Kontaktujte nás

Pre bližšie informácie o našich produktoch a službách nás kontaktujte na čísle 0915 127 389 alebo emailom na info@sanmarco-tn.sk.